September 2019
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
(35)             01
(36) 02 03 04 05 06 07 08
(37) 09 10 11 12 13 14 15
(38) 16 17 18 19 20 21 22
(39) 23 24 25 26 27 28 29
(40) 30            
November 2019
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
(44)         01 02 03
(45) 04 05 06 07 08 09 10
(46) 11 12 13 14 15 16 17
(47) 18 19 20 21 22 23 24
(48) 25 26 27 28 29 30  

10/2019

Public Access


Category:
Category: All
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  01
View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D VÄ

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

02
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Kiekkokoulu

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
EH Vääksy

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Anki

03
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro lukiolaisille

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
F-Vääksy

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP D1 PH

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors/Wannabe

04
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry17:00 - 19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D PH

View this entry19:00 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP D1 PH taito

05
View this entry8:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Curling

View this entry11:00 - 12:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP D1 PH

View this entry12:30 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

View this entry17:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

06
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry15:40 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Anki

07 (Week 41)
View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
F-Vääksy

View this entry18:00 - 19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Kiekkokoulu

View this entry19:00 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D VÄ

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
Wannabe/Traktors

08
View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D VÄ

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

09
View this entry9:00 - 11:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
English Playschool

View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Kiekkokoulu

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
EH Vääksy

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Anki

10
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro lukiolaisille

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
F-Vääksy

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP D1 PH

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors/Wannabe

11
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP D1 PH taito

View this entry20:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Curling

12
View this entry8:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Curling

View this entry10:00 - 13:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D VÄ

View this entry13:30 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

View this entry17:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

13
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry10:00 - 16:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Tyttökiekko

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Anki

14 (Week 42)
View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
F-Vääksy

View this entry18:00 - 19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Kiekkokoulu

View this entry19:00 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D VÄ

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
Wannabe/Traktors

15
View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D VÄ

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

16
View this entry9:00 - 11:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
English Playschool

View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Kiekkokoulu

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
EH Vääksy

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Anki

17
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro lukiolaisille

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
F-Vääksy

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP D1 PH

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors/Wannabe

18
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry17:00 - 19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D PH

View this entry19:00 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP D1 PH taito

19
View this entry8:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Curling

View this entry10:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

20
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry11:30 - 14:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

View this entry14:30 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Anki

21 (Week 43)
View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
F-Vääksy

View this entry18:00 - 19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Kiekkokoulu

View this entry19:00 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D VÄ

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
Wannabe/Traktors

22
View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D VÄ

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

23
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Kiekkokoulu

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP D1 PH

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Anki

24
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro lukiolaisille

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
F-Vääksy

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP D1 PH

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors/Wannabe

25
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry20:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Curling

26
View this entry8:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Curling

View this entry10:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP D1 PH

27
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry11:30 - 14:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

View this entry14:30 - 16:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D VÄ

View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Tyttökiekko

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Anki

28 (Week 44)
View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
F-Vääksy

View this entry18:00 - 19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Kiekkokoulu

View this entry19:00 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D VÄ

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
Wannabe/Traktors

29
View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP E/D VÄ

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

30
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Kiekkokoulu

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
EH Vääksy

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Anki

31
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro lukiolaisille

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
F-Vääksy

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP D1 PH

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP B1 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors/Wannabe

     


[Printer Friendly]