14/9/2020 - 20/9/2020
(Week 38)
Public Access
Category:
All
Category: All
Mon
9/14
Tue
9/15
Wed
9/16
Thu
9/17
Fri
9/18
Sat
9/19
Sun
9/20
7:00
7:00-7:50
Asikkalan Tekojääräta Oy
Aamujää
7:30
8:00
8:30
9:00
9:00-10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen
9:00-10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
9:30
10:00
10:00-12:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä
10:30
11:00
11:30
12:00
12:00-15:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U12 Na
12:00-14:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
U15 Ak
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
14:30-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
U15 Ak
15:00
15:00-17:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Ak
15:30
16:00
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro lukiolaisille
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
16:30
17:00
17:00-18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP Kiekkokoulu Vä
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP Kiekkokoulu Vä
17:00-18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U13-U14 PH
17:00-18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit
17:30
17:30-20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team
18:00
18:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U13-U14 PH
18:00-19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U15 Team
18:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U13-U14 PH
18:30
18:30-20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U15 Team
18:30-20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U15 Team
18:30-20:00
Broilers
Broilers
19:00
19:00-20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP EH Vääksy
19:30
19:30-21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team
19:30-21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team
20:00
20:00-21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit
20:00-21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit
20:00-21:30
anki
Anki
20:30
21:00
21:00-22:30
Kapa WannaBe
WannaBe/Traktors
21:00-22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT
21:00-22:00
anki
Anki
21:00-22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors/WannaBe
21:30
22:00
22:30
23:00
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:30
Description:
JrP U9-10 Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:30-20:00
Description:
JrP U15 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
20:00-21:00
Description:
Lossarit
User:
Kapa WannaBe
Time:
21:00-22:30
Description:
WannaBe/Traktors
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
JrP Kiekkokoulu Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:30
Description:
JrP U13-U14 PH
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-21:00
Description:
JrP U19 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
21:00-22:00
Description:
VVT
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Höntsäpelivuoro
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
JrP U9-10 Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:00
Description:
JrP U15 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:00-20:00
Description:
JrP EH Vääksy
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
20:00-21:00
Description:
Mailamimmit
User:
anki
Time:
21:00-22:00
Description:
Anki
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
7:00-7:50
Description:
Aamujää
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Höntsäpelivuoro lukiolaisille
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
JrP Kiekkokoulu Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:30
Description:
JrP U13-U14 PH
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-21:00
Description:
JrP U19 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
21:00-22:30
Description:
Traktors/WannaBe
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:30
Description:
JrP U13-U14 PH
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:30-20:00
Description:
JrP U15 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
9:00-10:00
Description:
Ihalainen
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
12:00-15:00
Description:
JrP U12 Na
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
15:00-17:30
Description:
JrP U17 Ak
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:30-20:00
Description:
JrP U19 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
9:00-10:00
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
10:00-12:00
Description:
JrP U9-10 Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
12:00-14:30
Description:
U15 Ak
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
14:30-17:00
Description:
U15 Ak
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:30
Description:
Mailamimmit
User:
Broilers
Time:
18:30-20:00
Description:
Broilers
User:
anki
Time:
20:00-21:30
Description:
Anki
[Printer Friendly]
Month:
10/2019
11/2019
12/2019
1/2020
2/2020
3/2020
4/2020
5/2020
6/2020
7/2020
8/2020
9/2020
10/2020
11/2020
12/2020
1/2021
2/2021
3/2021
4/2021
5/2021
6/2021
7/2021
8/2021
9/2021
10/2021
Week:
7/27 - 8/2
8/3 - 8/9
8/10 - 8/16
8/17 - 8/23
8/24 - 8/30
8/31 - 9/6
9/7 - 9/13
9/14 - 9/20
9/21 - 9/27
9/28 - 10/4
10/5 - 10/11
10/12 - 10/18
10/19 - 10/25
10/26 - 11/1
11/2 - 11/8
Year:
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Go to:
My Calendar
|
Today
|
Another User's Calendar
|
Search
Current User:
Public Access (
Login
)