11/10/2021 - 17/10/2021
(Week 41)
Public Access
Category:
All
Category: All
Mon
10/11
Tue
10/12
Wed
10/13
Thu
10/14
Fri
10/15
Sat
10/16
Sun
10/17
7:00
7:00-8:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Aamujää
7:30
8:00
8:30
9:00
9:00-10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen
9:00-10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
9:30
10:00
10:00-11:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U9-10 Vä Turnaus
10:00-11:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Po Va - Pelicans U11 Lä Va
10:30
11:00
11:00-12:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Lä Va - Pelicans U11 Itä Va
11:30
11:30-14:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U17 Team - KJT Haukat Ak
12:00
12:00-13:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Lä Va 2 - Pelicans U11 Lä Va
12:30
13:00
13:00-14:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Itä Va - Pelicans U11 Po Va
13:30
14:00
14:00-16:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U19 Team - Viikingit
14:30
15:00
15:30
16:00
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
16:30
16:30-19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL
17:00
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä
17:00-18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä
17:00-18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po
17:00-18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit
17:30
18:00
18:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po
18:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
PHT
18:00-19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team
18:30
18:30-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po
18:30-20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team
18:30-20:00
Broilers
Broilers
19:00
19:00-20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans EH U20
19:30
19:30-20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit
19:30-21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team
19:30-21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team
20:00
20:00-21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit
20:00-21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Korhonen
20:00-21:30
anki
Anki
20:30
20:30-22:00
Kapa WannaBe
WannaBe
21:00
21:00-22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT
21:00-22:00
anki
Anki
21:00-22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors
21:30
22:00
22:30
23:00
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
Pelicans KK Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:30
Description:
JrP U11-12 Po
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-20:30
Description:
Lossarit
User:
Kapa WannaBe
Time:
20:30-22:00
Description:
WannaBe
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
7:00-8:00
Description:
Aamujää
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
JrP U9-10 Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:30
Description:
PHT
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-21:00
Description:
JrP U19 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
21:00-22:00
Description:
VVT
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Höntsäpelivuoro
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
Pelicans KK Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:00
Description:
JrP U17 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:00-20:00
Description:
Pelicans EH U20
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
20:00-21:00
Description:
Mailamimmit
User:
anki
Time:
21:00-22:00
Description:
Anki
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Höntsäpelivuoro
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:30
Description:
JrP U9-10 Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:30-19:30
Description:
JrP U11-12 Po
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-21:00
Description:
JrP U19 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
21:00-22:30
Description:
Traktors
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:30
Description:
JrP U11-12 Po
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:30-20:00
Description:
JrP U17 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
20:00-21:30
Description:
Korhonen
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
9:00-10:00
Description:
Ihalainen
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
10:00-11:30
Description:
Pelicans U9-10 Vä Turnaus
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
11:30-14:00
Description:
Pelicans U17 Team - KJT Haukat Ak
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
14:00-16:30
Description:
Pelicans U19 Team - Viikingit
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:30-19:00
Description:
AHL
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
9:00-10:00
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
10:00-11:00
Description:
Pelicans U11 Po Va - Pelicans U11 Lä Va
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
11:00-12:00
Description:
Pelicans U11 Lä Va - Pelicans U11 Itä Va
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
12:00-13:00
Description:
Pelicans U11 Lä Va 2 - Pelicans U11 Lä Va
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
13:00-14:00
Description:
Pelicans U11 Itä Va - Pelicans U11 Po Va
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:30
Description:
Mailamimmit
User:
Broilers
Time:
18:30-20:00
Description:
Broilers
User:
anki
Time:
20:00-21:30
Description:
Anki
[Printer Friendly]
Month:
11/2020
12/2020
1/2021
2/2021
3/2021
4/2021
5/2021
6/2021
7/2021
8/2021
9/2021
10/2021
11/2021
12/2021
1/2022
2/2022
3/2022
4/2022
5/2022
6/2022
7/2022
8/2022
9/2022
10/2022
11/2022
Week:
8/23 - 8/29
8/30 - 9/5
9/6 - 9/12
9/13 - 9/19
9/20 - 9/26
9/27 - 10/3
10/4 - 10/10
10/11 - 10/17
10/18 - 10/24
10/25 - 10/31
11/1 - 11/7
11/8 - 11/14
11/15 - 11/21
11/22 - 11/28
11/29 - 12/5
Year:
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Go to:
My Calendar
|
Today
|
Another User's Calendar
|
Search
Current User:
Public Access (
Login
)